Tähelepanu! Vastuvõtuaja meeldetuletuseks enam sõnumeid ei saadeta!

Hoidmaks administraatorite vaimset tervist oleme otsustanud alates 18. oktoobrist loobuda vastuvõtuaja meeldetuletuse saatmisest. See toetav meede on muutunud vaidluste aluseks ja see ei olnud meetme eesmärk. Juba registreerunud klientidele teatatakse muudatusest sõnumi teel selle nädal jooksul.

Kui klient ei ilmu määratud ajal vastuvõtule, siis võetakse temaga telefoni teel ühendust ja võimaldatakse kaugvastuvõttu määratud aja raames.

Haigekassa osalusega vastuvõtuaega on võimalik tühistada hiljemalt visiidile eelneval tööpäeval kella 16ni. Hilisema teatamise või teatamata mitteilmumise korral on klient kohustatud maksma visiiditasu.

Tasulist vastuvõtuaega on võimalik tühistada hiljemalt 48 h (NB! kaks tööpäeva) enne kinnitatud vastuvõtuaega tööpäeval kella 16ni. Hilisema teatamise või teatamata mitteilmumise korral on klient kohustatud tasuma teenuse eest täies mahus.

Arveid toimunud kaugvastuvõtu visiidi / mitteilmumise eest saadame samal tööpäeval ja maksetähtaeg on üks päev.

Tulenevalt Võlaõigusseadusest annab klient vastuvõtuaega broneerides nõusoleku tervishoiuteenuse saamiseks. Meeldetuletuste saatmine ei ole meie kui tervishoiuteenuse osutaja jaoks kohustuslik. Meeldetuletuste mittesaamine kas tehnilistel või inimlikel põhjustel ei vabasta klienti visiiditasu maksmise kohustusest, kui ta ei tule määratud ajal vastuvõtule. Iga kliendi kohustus on enda visiidiaega ise meeles pidada ja mittesobivuse selgumisel tühistada see kohe esimesel võimalusel, mitte n-ö viimasel minutil.

 


Hea klient!

Vastuvõtule palume tulla ilma haigusnähtudeta. Võimalik eelneval kokkuleppel ka kaugvastuvõtud telefoni või videosilla vahendusel.

Haigena tuleb püsida kodus!

Täname mõistva koostöö eest!


Head kliendid!

Anname teada, piiriüleselt ei saa  osta teatud ravimeid, sh narkootilised ja psühhotroopsed ravimeid. https://www.tehik.ee/piiriulene-digiretsept

Välismaa apteeker küll näeb digiretsepti, ent müüa ei saa. Neid peab patsient ostma Eestist või tuleks leida välismaal raviarst, kes saab vajaliku ravimi välja kirjutada.

Täname mõistva koostöö eest!


E.G.U. Erapraksis OÜ tegutseb alates aastast 1998, pakkudes psühholoogilist ja psühhiaatrilist abi.

Asume Tartu kesklinnas ning ajalise ressursi olemasolul on praksises võimalik saada teenuseid nii plaanilise järjekorra alusel (haigekassa rahastusega) kui ka tasulise vastuvõtuna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga